Pranie dywanów, wykładzin – Kobyłka

Trudno wyobrazić sobie przytulne wnętrze bez obecności dywanów lub wykładzin. Te tkaniny dekoracyjne znacząco przyczyniają się do poprawy walorów estetycznych danego pomieszczenia. Oprócz funkcji dekoracyjnej, dywany i wykładziny zabezpieczają powierzchnię podłogową przed zniszczeniem. Ponadto tłumią dźwięk, czy chronią nas przed ewentualnym poślizgnięciem. Mimo szeregu praktycznych i estetycznych funkcji, opisywane materiały tekstylne wymagają także regularnej i precyzyjnej pielęgnacji. Czyszczenie powierzchni dywanu to czasochłonny proces, który bardzo często wiąże się z koniecznością zakupu dedykowanych preparatów piorących. Nasza firma zapewnia jednak profesjonalne usługi w tym zakresie. Oferujemy kompleksowe czyszczenie dywanów i pranie wykładzin. Kobyłka to miasto, w którym zrealizowaliśmy już setki zleceń.

Proces prania dywanów w Kobyłce – nasza oferta

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wieloetapowym procesem jest pranie dywanów. Kobyłka to miasto, w którym istnieje możliwość skorzystania z naszej oferty. W ramach realizacji tej usługi zajmujemy się trzepaniem mechanicznym, praniem wstępnym i zasadniczym, odwirowywaniem, suszeniem, a także obróbką końcową. Poszczególne czynności wykonywane są z uwzględnieniem stopnia zabrudzenia tkaniny oraz rodzaju materiału. W przypadku większych plam czy zabrudzeń wykorzystujemy profesjonalne, specjalistyczne środki chemiczne. W naszym parku maszynowym znajdują się nowoczesne, zoptymalizowane urządzenia, które usprawniają proces prania dywanów w Kobyłce. Czas realizacji zamówienia uwarunkowany jest przede wszystkim ilością zleceń, jakie w danym okresie wykonujemy. Szacunkowo jest to ok. 7-10 dni.

Jak wygląda proces prania wykładzin? – Kobyłka

Realizacja usługi prania wykładzin w Kobyłce znacząco różni się od procesu prania dywanów. W przypadku tego typu zleceń wykorzystujemy przenośny sprzęt czyszczący, tj. odkurzacze z turboszczotkami, szorowarki czy ekstraktory. Posiadanie mobilnych, kompaktowych urządzeń piorących pozwala nam wykonywać usługi zarówno w domach prywatnych, lokalach, jak i budynkach biurowych. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Wykorzystywane przez nas środki chemiczne są bezpieczne dla tkanin, zdrowia ludzi i zwierząt. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technik, znacząco zmniejsza się czas realizacji usługi.

Kompleksowe czyszczenie dywanów i pranie wykładzin – Kobyłka | Kontakt

Wysoką jakość oferowanych usług potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Stawiamy na terminowość, detaliczne wykonawstwo i kompleksowe poradnictwo. Podejmujemy się także realizacji usługi prania dywanów wełnianych czy orientalnych, które wymagają wykorzystania specjalistycznych środków i zastosowania odpowiedniej techniki. Tego typu materiały prane są zgodnie z zaleceniami producenta. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pozostajemy do dyspozycji. Istnieje możliwość kontaktu za pośrednictwem telefonu komórkowego, adresu e-mail lub dedykowanego formularza na naszej stronie.