Usługi

Pranie tapicerki meblowej

Oferujemy pranie mebli tapicerowanych, do których można zaliczyć: narożniki, rogówki, kanapy, sofy, wersalki, fotele, krzesła, pufy, materace itp. Do usunięcia plam używamy metody ekstrakcyjnej, która polega na wstępnym rozpuszczeniu brudu, a następnie jego wypłukaniu i neutralizacji chemii za pomocą odkurzacza piorącego. Powszechnie uważana jest za najskuteczniejsza w dbaniu o czystość mebli

Pranie dywanów

Skutecznie pierzemy dywany sztuczne, wełniane, płaskie, shaggy, wykładziny dywanowe, jak również dywany orientalne. Podstawowa metoda prania, to pranie na wskroś (w kąpieli wodnej). Na ten proces składa się trzepanie mechaniczne, pranie wstępne, pranie zasadnicze, odwirowanie w wirówce, suszenie, oraz obróbka końcowa. Dywany wełniane, orientalne itp. są prane zgodnie z zaleceniami producentów. Czas realizacji zamówienia to 7-10 dni.

Pranie tapicerki samochodowej

W ramach usługi prania tapicerki samochodowej, jesteśmy w stanie zaproponować mobilne pranie siedzeń (przód plus tył), z bezpłatnym dojazdem do Klienta (niezbędne jest zapewnienie dostępu do wody, oraz prądu), lub usługi stacjonarne, w siedzibie naszej firmy. W pozostawionym u nas pojeździe, ponad pranie siedzeń, możemy zaproponować kompleksowe czyszczenie wnętrza, obejmujące pranie wykładzin, bagażnika, dywaników, a także doczyszczanie elementów plastikowych, gumowych oraz podsufitki. Wszystko odbywa się w oparciu o preferencje Klienta, a koszt usługi podajemy przed rozpoczęciem usługi.

Pranie wykładzin

Zajmujemy się praniem wykładzin biurowych, jak również tych w domach i mieszkaniach. Posiadamy do takich zadań sprzęt, w postaci odkurzaczy z turboszczotką, szorowarek walcowych i jednotarczowych, a także dużych ekstraktorów. Pozwala to na odpowiednie przygotowanie do prania powierzchni, z której zostaje usunięta maksymalnie duża ilość zabrudzeń luźnych, a następnie skróceniu do minimum czasu schnięcia, dzięki odessaniu maksymalnej ilości wilgoci.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Czyścimy tapicerki skórzane zarówno na meblach, jak również w autach. Zabieg wykonywany jest zgodnie ze sztuką, z użyciem dedykowanych środków, które są bezpieczne dla materiału i pozwalają na przywrócenie tapicerki do dobrej kondycji. Po czyszczeniu, skóry zostają zabezpieczone, co wydłuża ich żywotność.

Doczyszczanie powierzchni / polimeryzacja

W ramach usługi zajmujemy się mechanicznym doczyszczaniem powierzchni takich jak wykładziny PCV, tarkett, linoleum, a także gresu i powierzchni z różnego rodzaju kamienia. Ponad to, w wypadu wykładzin proponujemy położenie specjalnej, dedykowanej powłoki polimerowej, która zapewnia doskonały wygląd przez długi czas, jak również ułatwia codzienną pielęgnację. Polimery posiadają również właściwości antypoślizgowe, doskonale wpływające na bezpieczeństwo.